Ga direct naar: Inhoudsopgave | Zoeken | Site-navigatie
U bent hier:
Op zaterdag 2 april 2011 heeft dr. George Gelauff in de vrijwel volle plaats van samenkomst van Het Apostolisch Genootschap te Almere de 13e J.H. van Oosbreelezing gehouden:
George Gelauff is onderdirecteur van het Centraal Planbureau (CPB). Hij is een van de auteurs van het recent verschenen CPB-rapport The Netherlands of 2040 en daardoor bij uitstek toegerust om zijn gehoor duidelijk te maken waarom mensen antwoorden zoeken op vragen naar de verre toekomst.
De spreker verraste zijn gehoor met een fascinerende schets van vier scenario's voor mogelijke ontwikkelingen van de samenleving, wereldwijd, in de komende 30 jaar. Hij toonde ook hoe een relatief kleine geloofsgemeenschap als Het Apostolisch Genootschap in deze scenario's zich zou kunnen ontwikkelen. Dat zijn betoog in de smaak viel van het publiek bleek onder andere uit een daverend en langdurig applaus.
Het was een grote verrassing dat de gedrukte uitgave van deze lezing direct na afloop ter beschikking was. Dit is voor het eerst in de geschiedenis van de stichting!
Voor de donateurs van de J.H. van Oosbreelezing was het een extra grote verrassing dat zij uit waardering voor hun steun dit boekje als cadeau aangeboden kregen.
Wachtwoord vergeten?Als u uw gebruikersnaam nog weet, kunt u via bovenstaande velden uw wachtwoord opvragen. Deze ontvangt u dan via het opgegeven mailadres.
Gebruikersnaam vergeten?U kunt uw gebruikersnaam opvragen door een mail te sturen naar helpdesk@apgen.nl. Vermeld in de mail wel uw: