Terug naar activiteitenoverzicht
6 september 2026

Muziek die je raakt

Vlissingen

Soms zegt muziek precies wat je zelf niet onder woorden kunt brengen. In deze workshop ga je in op het lied of muziekstuk dat jou raakt. Dat je troost biedt, hoop geeft, vrolijk maakt, je leven een nieuwe wending gaf of ... Deze workshop helpt je dichter bij jezelf te komen en creëert verbinding met anderen.

Wat de workshop Muziek die je raakt je brengt

  • Meer inzicht in wat muziek jou brengt
  • Nieuwe ontmoetingen en open gesprekken
  • Een eigen tekst die je mee naar huis neemt
  • Een warme, veilige sfeer waarin je jezelf mag zijn

Wat je gaat doen

We starten met een korte incheck en voorstelrondje. Daarna ga je met een werkvorm aan de slag om inzicht te krijgen in wat jouw muziek met je doet. Vervolgens luister je in kleine groepjes naar elkaars muziek en stel je elkaar verdiepende vragen. Daarna schrijf je een tekstje, quote of gedicht gebaseerd op jouw muziek. Als je wilt lees je je tekstje voor om elkaar te inspireren.

Thema: Muziek

Muziek raakt ons vaak sneller dan we zelf beseffen. Een enkel akkoord kan een herinnering oproepen, een zin kan een deur openen naar iets wat al langer sluimert. Muziek geeft uitdrukking aan emoties die je soms lastig kunt verwoorden. Het verbindt als je er samen luistert. In deze workshop neem je de tijd om te onderzoeken wat een lied, een muziekstuk met je doet. Met je lichaam, met je gedachten, met je stemming. Wat vertelt het over jou, en over waar je staat in het leven? Door te luisteren, te delen en te creëren ontdekken we meer over onszelf en elkaar.

Kosten en aanmelding

Een ticket kost € 7.50 en kun je binnenkort hier bestellen.

Waar en wanneer?

Datum
zondag 6 september 2026
Tijd
13:00 - 15:00 uur
Locatie
Rosenburglaan 310, Vlissingen