-
Geestelijke verzorging, inhoud en verdieping
-
Marten van der Wal
Bestuurslid en eerstverantwoordelijk voorganger voor de geestelijke verzorging
-
Nanda Ziere
Bestuurslid en eerstverantwoordelijk voorganger voor de geestelijke verzorging
-
Jan Zwart
Districtsvoorganger Heemskerk
-
Alexander Tuinstra
Districtsvoorganger Leiden
-
Andrew Hoffmanns
Districtsvoorganger Leiden
-
Carlo Barendregt
Districtsvoorganger Amstelveen
-
Ineke Gerritse - Zwart
Districtsvoorganger Eindhoven
-
Paul Joor
Districtsvoorganger Schiedam
-
Robert van der Woude
Regio-ondersteuner Eindhoven en bestuurslid financiën
-
Annemarieke Meelker
Districtsvoorganger Harderwijk
-
Edwin de Wit
Regio-ondersteuner Harderwijk
-
Marieke van Driel
Districtsvoorganger Almelo
-
Robert Schokker
Districtsvoorganger Almelo
-
Judith Masselman
Districtsvoorganger Noord
-
Robert Jalving
Districtsvoorganger Noord
-
Tom Schonewille
Secretaris kring van districtsvoorgangers
-
Lonneke Boltjes
Coördinatie team inhoud en verdieping
-
Kier van der Wal
Coördinatie muziek
-
Theo Kiffers
Brononderzoek
-
Michel Post
Training, vorming en opleiding
-
Denise Smit - Tichelaar
Ontwikkeling inhoud jongeren
-
Sietske Termeulen
Ontwikkeling jongerenprogramma
-
Ellen La Brijn
Ontwikkeling inhoud jeugd
-
Antoine Buschmann
Jongerenprogramma
-
Programma's
-
Pepijn van der Meer
Eventcoördinator Iederal
-
Mendi Hundman
Eventcoördinator Iederal
-
Mariz Jansen
Eventcoördinator Iederal
-
Janneke Stielstra
Eventcoördinator iederal
-
Bestuur
-
Annemieke Floor
Voorzitter bestuur
-
Marten van der Wal
Bestuurslid en eerstverantwoordelijk voorganger voor de geestelijke verzorging
-
Nanda Ziere
Bestuurslid en eerstverantwoordelijk voorganger voor de geestelijke verzorging
-
Maarten-Jan de Groot
Bestuurslid operationele zaken
-
Robert van der Woude
Regio-ondersteuner Eindhoven en bestuurslid financiën
-
Esmeralda van Schaik
Secretaresse bestuur
-
Marketing en communicatie
-
Viola Lindeboom
Aansturing team marketing en communicatie
-
Kirsten Donders
Algemene redactie en hoofdredactie VANDAAG
-
Dick Slok
Interne communicatie
-
Emmy Bregman
Bladcoördinator de Stroom
-
Sheila Steinfort
Communicatie
-
Stephan Huijboom
Opiniemaken
-
Arjan Oerlemans
Marketing en verbinding
-
Rimme van de Coolwijk
Social media en grafisch ontwerp
-
Hans Keesenberg
Online marketing en websitebeheer
-
Florian Blom
Medewerker communicatie audiovisueel
-
Godert Walter
Campagnecoördinator
-
Edwin Stuivenberg
Fotografie
-
Ontmoetingen - uitvoering en beheer
-
Marcel Kroonenberg
Aansturing team ontmoetingen – uitvoering en beheer
-
Jorrit van der Velden-Diehle
Coördinator uitvoering ontmoetingen
-
Thijs Veltman
Uitvoering ontmoetingen
-
Paulien ter Riet
Uitvoering ontmoetingen
-
Remi Lucassen
Beheer archief en uitvoering ontmoetingen
-
Simon Bes
Auteursrechten
-
Edwin Stuivenberg
Beheer instrumenten
-
Ron Jansen
Objectbeheer
-
Gerard Poot
Objectbeheer
-
Michiel van den Ham
Objectbeheer
-
Ingeborg van den Berg
Objectbeheer
-
Ondersteuning
-
Erik van de Weerd-van den Berg
Coördinatie administratie en financiën
-
Edwin ter Hoeve
Administratie en financiën
-
Astrid Veenstra
Financiële administratie
-
José Bosma
Administratie en Financien
-
Ko Scholte
Coördinatie ICT
-
Markku Willems
ICT
-
Eric-Jan Willekers
Juridische zaken
-
Lilian Heida
Coördinatie HR, Secretariaat en beheer Berg en Dal
-
Simon Bes
Beheer en ontvangst villa Berg en Dal
-
Desirée Wortel
Beheer en ontvangst villa Berg en Dal en secretariaat
-
Yvonne van der Ploeg
Receptie en secretariaat
-
Sandra Peters
Secretariaat
-
Esmeralda van Schaik
Secretaresse bestuur
-
Inge Poot
Secretariaat
-
Lisa Pereboom
Secretariaat