De ontmoeting - Verbinding begint bij jezelf durven ontmoeten
Online via YouTube
Hoe vind je nog rust en echte verbinding in een wereld vol prikkels, haast en onrust? In deze aflevering van De Ontmoeting spreken we met twee mensen die ieder op hun eigen manier zoeken naar meer aandacht, eenvoud en verbinding.
Jos organiseert stilte- en natuurwandelingen en helpt mensen om te vertragen en bewuster aanwezig te zijn in het moment. Yvette koos voor een heel andere manier van leven: zij woont in een camper en reist door Europa, op zoek naar vrijheid, rust en een leven dat dichter bij haarzelf ligt.
In open gesprekken delen zij hun persoonlijke ervaringen, verlangens en inzichten. Daarna gaan ze met elkaar in gesprek over wat het vraagt om jezelf echt te ontmoeten in een tijd waarin veel mensen zich opgejaagd, overprikkeld en soms ook eenzaam voelen.
Een aflevering over verstilling, vrijheid, natuur, aandacht en de zoektocht naar echte verbinding. Met jezelf, met de ander en met het leven.
Kijk en denk mee
Sluit aan vanaf 10.00 uur via deze link:
https://www.youtube.com/watch?v=2crSF53o_VE
Waar en wanneer?
- Datum
- zondag 12 april 2026
- Tijd
- 10:00 - 11:00 uur
- Locatie
- Online via YouTube