Meld je aan voor de preview in Gouda op 3 oktober:
Je rondt je aanmelding af via onze partner Yourticketprovider
Meld je aan voor de preview in Enschede op 4 oktober:
Je rondt je aanmelding af via onze partner Yourticketprovider
Wie maakt het stuk?
Een projectgroep maakt een verhaal rondom apostolische liederen waarin onze waarden en idealen naar voren komen. Het zijn liederen die André van de Lagemaat componeerde. Bij het lezen van deze zinnen hoor je waarschijnlijk meteen hun melodie: 'In ons hectisch dagelijks leven', 'Ik heb een kaarsje in mijn hand', 'Aan de achterkant van liefde'. De liederen worden opnieuw gearrangeerd door Laurens Goedhart en Fons Merkies, muziekproducenten voor films, musicals en tv-series. En de muziek wordt ten gehore gebracht door de band Vrienden van de Show, aangevuld met professionele strijkers, extra hout- en koperblazers en een dubbelkwartet.
Hoe kan ik erbij zijn?
Er is niet genoeg plek voor iedereen om bij de twee previews voor leden te zijn. Daarom heeft elke gemeenschap een paar tickets om te verloten/verdelen gekregen. Vanaf 25 september zijn de inschrijvingen open voor iedereen. Aanmelden gaat dan via de knoppen hierboven.
Waarom doen we dit?
We willen als genootschap onze waarden breder delen en laten zien dat we staan voor verbindingskracht. En er is niets verbindender dan verhalen vertellen; helemaal als dat gepaard gaat met muziek. We zijn trots op de teksten en melodieën in ons. En daarom laten we ze op deze bijzondere manier graag horen en zien.
En stel dat de voorstelling binnenkort in theaters door heel Nederland draait, dan maken veel nieuwe mensen voor het eerst kennis met ons gedachtegoed. Hopelijk raken ze dan zo enthousiast van wat ze zien, horen en ervaren, dat ze besluiten om mee te doen met andere (muzikale) activiteiten!
Met deze previews hopen we jou een mooie avond te kunnen bezorgen. En tegelijkertijd willen we ook graag van jou horen wat je mening is over wat er nu staat. Want met die feedback maken we uiteindelijk een nóg betere theatervoorstelling. Dat komt dus mooi samen in de twee previews.
Planning
2025
AUG / SEP:
- De verloting en verdeling van de tickets voor de previews
OKT:
- 3 oktober, 20:00-21.00
Preview #1 in Gouda
Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34
- 4 oktober, 14:00-15.00
Preview #2 in Enschede
Concordia, Oude Markt 15
2026
- Doorontwikkeling volledig theaterstuk